Fotografování – Rodinný portrét

Jan Zeman profi profesionální portrétní fotograf Praha rodinný portrétInspirací pro tento rodinný portrét složený z jednotlivých fotografií členů rodiny mi byla fotografie Martina BennettaMy Family & I„, která před několika lety jako jedna z prvních dosáhla na hodnocení 100% na fotografickém serveru 500px.

Pro pořízení dílčích snímků je ideální fotit proti černému pozadí a portréty nasvítit softboxem opatřeným voštinou nebo stripboxem tak, aby byl nasvícený pouze portrét a nedostalo se žádné světlo na pozadí. Vzhledem k tomu, že jsem fotografoval přímo v bytě rodinky a k dispozici jsem měl pouze difuzní deštník a jako pozadí mi posloužila černá strana skládací odrazné desky, měl jsem s fotografií trochu více práce ve Photoshopu.

Moji portrétní tvorbu můžete sledovat na facebookové stránce https://www.facebook.com/portretyzeman. Mé služby portrétního fotografa si objednejte na webu http://portretyzeman.cz. Mé služby svatebního fotografa si objednejte na webu http://svatbyzeman.cz. Více o retušování fotografií se dozvíte na mém specializovaném webu.

Moji brožuru věnovanou základům portrétního fotografování můžete bezplatně stáhnout zde:

jak vybrat fotografa profi profesionální fotograf praha

Advertisement

One thought on “Fotografování – Rodinný portrét

  1. Pingback: Fotografování – V&A | Jan Zeman Photography

Komentáře nejsou povoleny.